KLICZKÓW MAŁY
Kliczków Mały:
Jan Michalski 1820
F
DĄBROWA WIELKA
Dąbrowa Wielka:
Kazimierz Majkowski 1809, 1811
Grzegorz Jakoboski 1813
Stanisław Modrzejewski 1814
Paweł Jakubowski 1817, 1821, 1822, 1824, 1827, 1830
Szymon Modrzejowski 1812, 1814, 1817, 1824
Jakub Nowacki/Nowakowski 1825, 1828
Franciszek Zakrzewski 1828
Franciszek Palczewski 1825, 1828, 1833
Andrzej Cieślicki 1829, 1831, 1833
Kuśnie:
Ludwik Piasecki 1817 (zarejestrowano w par. Brzeźnio)
Michał Piekarczyk 1822
Franciszek Buglowski 1822, 1825
Wojciech Drużbicki 1834
Sokołów:
Stanisław Wojcik 1810, 1815, 1817, 1819, 1830, 1832
Grzegorz Jakubowski 1819
Florian Jakubowski 1826, 1828, 1829
Bukowiec:
Szymon Modrzejowski 1819, 1821
Jakub Nowakowski 1821
Dąbrówka:
Urban Maciej 1810
Zazdrosna:
Izydor Janeczek 1833
WOJKÓW
Jasionna:
Jan Jakubowski 1827
Wrząca:
Jan Wierucki 1818, 1821, 1823, 1825, 1829
Kazimierz Wierucki 1825, 1829
Tomasz Madoński 1853, 1858, 1859, 1862
BRZEŹNIO
Barczew:
Antoni Zagajski/Zagalski 1810, 1811, 1812, 1817, 1820, 1822, 1824, 1826, 1828
Walenty Zogalski/Zagajski/Gajeski 1812, 1813, 1814, 1816, 1818, 1820
Tomasz Modrzejewski 1831
Antoni Zogalski 1831
Michał Zagajski 1849, 1851
Dębołęka:
Karol Piasecki/Kapecki/Pioskowski/Piasacki 1810, 1819, 1823, 1826, 1834
Antoni Piosecki 1829
Izydor Jarzęcki 1839
Ruszków:
Adam Michalewicz 1817 (wcześniej Wojsławice w par. Korczew)
Kacper Nejman 1840
Tumidaj:
Franciszek Bublowski/Boglewski 1828, 1831, 1833, 1835
Brzeźnio:
Antoni Czechowski 1830
Feliks Kucharski/Kuchoski 1832, 1834
Izydor Jancyk 1841
Rybnik:
Franciszek Romanowicz 1840
WIDAWA
Zawady:
Józef Osuch 1835, 1837, 1842, 1845
Kąty:
Florian Domański 1851(w folwarku)
Widawa:
Wojciech Dominikoski 1809
Aleksy Dąbrowicz 1816
Jan Łabędzki/Łabęcki 1830, 1835, 1838
Kacper Siciński 1842, 1844, 1846, 1848, 1851
Kajetan Rosiński 1845, 1848, 1850, 1852, 1855
Jan Sikorski 1846
ROSSOSZYCA
Rożdżały:
Antoni Serankowski/Sierankowski 1808, 1814, 1825, 1826
Mateusz Nowakowski 1820
Mateusz Mitera/Netera? 1823, 1826
Kacper Neyman 1831
Skęczno:
Antoni Sierankowski 1822
Szczawno:
Antoni Sierankoski 1835
BURZENIN
Burzenin:
Filip Kruszyn 1826
Jakub Dąbrowicz 1850
Michał Zagalski 1850
Jan Pietrowski 1850
Kajetan Lewicki 1850
Józef Zagalski 1850
Jan Pietrowski 1850
Tomasz Nowakowskki 1850
Wielka Wieś:
Wincenty Mielcarek 1829, 1850
Wola Będkowska:
Walenty Zagalski 1822, 1826, 1827, 1830
Andrzej Jakubowski 1850
Karol Borkowski 1850
MĘKA
Woźniki:
Ignacy Jaworski 1834(we dworze)
SIERADZ
Bogumiłów:
Wawrzyniec Piątkowski 1841
KORCZEW
Wojsławice:
Adam Michalewicz 1812
CHARŁUPIA WIELKA
Charłupia Wielka:
Adam Michalewicz 1825, 1830