DĄBROWA WIELKA
Dąbrowa Wielka:
Jakub Sokołowski 1825
Stanisław Warciński 1838
Jan Sztaygert 1843(cieśla dworski)
Sokołów:
Hieronim Rykowski 1830, 1832
Franciszek Chowański 1835
Mikołaj Jaworski 1852
Stanisław Kowalski 1860
Okręglica:
Stanisław Kowalski/Kowalczyk 1862, 1866
KLICZKÓW MAŁY
Bukowiec:
Jan Wesołowski 1840, 1846
Leon Iżykowski 1855, 1857
Chajew:
Jan Przybylski 1845
Jan Wesołowski 1851
Gęsina:
Józef Wolniewicz 1858
Kliczków Wielki:
Aleksy Jasiński 1846
Święte:
Leon Iżykowski 1859, 1862
MĘKA
Męka:
Michał Michalski 1847
Podłężyce:
Piotr Bajer 1819
Holendry Zborowskie:
Jan Wisniewski 1817
Woźniki:
Mikołaj Pielarczyk/Pilarczyk 1838, 1840
Roch Zientalski 1841
WOJKÓW
Brąszewice:
Daniel Figa 1849
Checwoda:
Bartłomiej Karolewski 1851
Czempisz:
Jakub Klimaszewski 1829
Dzikie:
Karol Bromberg 1826
Grzymaczew:
Teodor Walter/Wajter 1850, 1851
Wincenty Grębowski 1861, 1862
Jasionna:
Jan Grebera/Greber 1840, 1848
Antoni Staszewski 1855, 1858, 1861
Jakub Zieliński 1863
Kąśnia:
Teodor Witter (Walter) 1855 (wcześniej Grzymaczew, Piegonisko)
Antoni Klimkiewicz 1862
Niedoń:
Maksymilian Kowalski 1865
Piegonisko:
Teodor Walter 1852, 1857, 1859, 1860
Włocin:
Marcin Sztelmasiak 1862
Wrząca:
Jan Ekier 1823
Michał Templewicz 1824
Antoni Romer 1828 (zapisano pod Wrząca czyli Sarny ???)
BRZEŹNIO
Barczew:
Krystian Morawa 1841
Brzeźnio:
Jan Baior/Bajer 1809, 1813
Mikołaj Michalski 1817
Walenty Skoczyński 1850
Gozdy:
Leon Jeżykowski 1865
Krzaki:
Jan Nowakoski 1858(cieśla belek)
Lorek:
Jan Baiera 1810
Nowa Wieś:
Walenty Chudzicki 1847, 1851, 1852
Ostrów:
Wincenty Kapicieński 1843
Dębołęka:
Jan Bajer 1817
Mikołaj Michalski 1820
Pyszków:
Franciszek Janecki 1847, 1849
Ruszków:
Wincenty Kapica 1834
Jan Sabelski 1853
Feliks Żegocki 1860
WIDAWA
Dąbrowa:
Szymon Czajkoski 1816
Rajmund Czajkowski 1818, 1820
Kąty:
Wojciech Burzyński 1809
Ochle:
Karol Świątkiewiecz 1856
Podgórze:
Tomasz Kazimierski 1840
Rogóźno:
Szymon Słowiński 1854, 1856, 1859
Widawa:
Bogusław Kejzer (Gotfryd Kajzer) 1808, 1812
Franciszek Werner 1825, 1829
Antoni Jagielski 1843, 1849
Ludwik Przechadzki 1849, 1851
Wojciech Wajroch 1857
Mikołaj Krulewski 1858
Tomasz Osiecki 1858
Wólka (Wola Kleszczowa):
Fryderyk Werner 1809
Franciszek Freynar 1814
Franciszek Werner 1818, 1820
Zawady:
Tomasz Mielcarek 1810
BURZENIN
Burzenin:
Rajmund Czajkowski 1822, 1825, 1828
Kacper Rzetecki 1830
Witów:
Paweł Kompolt 1835
Majaczewice:
Ignacy Cichocki 1821
Wawrzyniec Piestrzyński 1835
Strumiany:
Jan Winiarski 1822
Wolnica Grabowska:
Gotfryd Kupsch 1835
Grabówka:
Jakub Sokołoski 1815
KORCZEW
Wólka:
Józef Sicienski/Siciński 1812, 1817
CHOJNE
Chojne:
Michał Michalski 1853, 1855
Stoczki:
Wilhelm Manke 1863
Karol Resler 1865
KAMIONACZ
Grądy:
Antoni Rogowski 1845
Kamionacz:
Mikołaj Michalski 1809
Jan Wernet 1825
Jan Tynsz?/Tynzer? 1859
Włyń:
Paweł Siedlarczyk 1817
ZŁOCZEW
Złoczew:
Mateusz Świerczyński 1826
Jakub Gosławski 1827
ZDUŃSKA WOLA
Zduńska Wola:
Gottlieb Holik? 1810
STROŃSKO
Beleń:
Heel Jakubowicz 1808
SIERADZ
Bogumiłów:
Tomasz Wesołowski 1850
Dąbrówka:
Jan Steigert 1845
Rakowice:
Jan Wesołowski 1859
Zalesie:
Tomasz Wesołowski 1851