KLICZKÓW MAŁY
Bukowiec:
Wojciech Jędrzejewski 1825
Tomasz Gruszczyński 1832-1840, 1843, 1846, 1849
Jan Fingas 1861
Andrzej Szukalski 1862(owczarek)
Jan Brocki 1863
Konrad Buda/Budka 1864, 1865
Józef Gołębowski 1867
Borowizna:
Karol Chudecki 1867
Chajew:
Karol Nowak 1824
Maciej Szajdzik 1826
Piotr Wojciechowski 1827
Walenty Dawid 1828
Andrzej Idzikowski 1830
Maciej Pilarski/Pilarek 1837-1840, 1843, 1844
Marcin Pielarski 1842
Szczepan Gruszczyński 1848, 1850, 1851, 1853
Józef Gołębowski 1866
Kliczków Mały:
Maciej Nowicki 1820, 1822
Jan Szymański 1828-1830
Jan Furman 1831
Andrzej Stok 1832-1835
Mikołaj Majchrzak 1839
Antoni Majchrzak 1839(owczarek)
Dominik Gorgoliński 1851, 1853
Aleksander Szymański 1854, 1856, 1858, 1861
Łukasz Jurek 1863, 1865
Kliczków Wielki:
Bogusław Trzeciak 1822
Maciej Ślęzak/Wicławski 1822, 1825, 1828-1831
Walenty Aleksandrowicz 1824
Antoni Aleksandrowicz 1826(owczarek)
Mateusz Ślęzak 1835-1839
Jan Sieradzki 1843
Józef Wołowicz 1846
Meksina:
Marcin Grzesikowski 1837
Marcin Grzelka 1840
Folwark Gęsiński:
Walenty Aleksandrowicz 1826
Mateusz Ślęzak 1832 (owczarek)
Gęsina:
Mateusz Ślęzak 1842, 1845
ZŁOCZEW
Borki:
Marcin Grzelczak 1823
Antoni Rogalski 1826
Antoni Aleksandrowicz 1828
Czarna:
Stanisław Frątczak/Frantczak 1820, 1826
Marcin Aleksandrowicz 1828
Miklesz:
Walenty Miedziński/Miedzieński 1826, 1828
Wieś Złoczewska:
Stanisław Frątczak 1821
Antoni Rogalski 1829
Złoczew:
Błażej Koliński 1827
DĄBROWA WIELKA
Dąbrowa Wielka:
Andrzej Pawlikowski 1810
Benedykt Marciniak 1819
Marcin Aleksandrowicz 1823
Mateusz Kustowski 1843
Karol Kałuża 1844
Franciszek Piaseczny 1848
Maciej Ośrodek 1862, 1865
Dębina Sokołowska:
Edward Wajgelt 1865, 1866
Kuśnie:
Tomasz Pawłoski 1839
Filip Strozik 1840
Józef Matusiewski 1841
Jan Sztok 1846
Konstanty Majchrzak 1860(owczarek)
Stanisław Gołęboski 1867
Sokołów:
Franciszek Wichniecki 1823
Sebastian Baliński 1829
Grzegorz Kosiński 1841
Walenty Druszczak? 1846
Jan Brodzki 1853(owczarek)
Franciszek Wdowczyk 1856, 1859
Piotr Szymański 1865
MĘKA
Męcka Wola:
Marcin Grzelka 1810
Franciszek Perliński 1810, 1815
Bogumił Chwiałkowski 1820 (owczarek)
Paweł Dawicki 1821
Łukasz Ruszkiewicz 1822
Jan Orłowski 1826
Andrzej Walęcki 1827
Szczepan Piotrowski 1830
Wojciech Jarociński 1838
Bogumił Cichy 1841, 1842
Wojciech Szalewski 1843
Wojciech Paciorek 1853
Wojciech Kowalski 1854
Bartłomiej Piotrowski 1857, 1861, 1864
Grzegorz Zaton 1866 (owczarek)
Polków:
Maciej Owczarz 1809
Stanisław Jakiel 1815
Piotr Matuszkiewicz 1816
Łukasz Domicki 1820
Ignacy Orłowski 1823, 1825
Michał Brzeziński 1827, 1829
Jakub Straszewski 1830
Męka:
Bogumił Spałek 1812
Tadeusz Paskiewicz/Paszkiewicz 1822, 1826
Stanisław Łyczkowski 1829
Jakub Kraszowski 1833
Jakub Stryflik 1836
Józef Kraszowski 1838
Franciszek Krawczyński 1841
Podłężyce:
Maciej Lapeta 1810
Marcin Grzelka 1812
Stefan Dzięgieleski 1816
Roch Wojciechowski 1825 (owczarek, zapisane w par. Chojne)
Wojciech Łyczkowski 1828, 1830, 1833, 1835, 1840
Maciej Branc 1841
Kacper Kowalczyk 1842
Maciej Dranc 1843
Wojciech Kaczmarek 1854, 1857
Marceli Grzelak 1861, 1863
Piotr Mianowicz 1866
Zborowskie:
Jan Kuźnicki 1831
KORCZEW
Janiszewice:
Mikołaj Gorecki 1810
Franciszek Kapiński/Kapa? 1836, 1838, 1841
Korczew:
Wojciech Szelewski 1841
Pratków:
Franciszek Kasprzak 1810 (owczarek)
Reduchów:
Grzegorz Witkowski 1837, 1839, 1841
Rembieskie:
Łukasz Borszkowicz 1817
Łukasz Paszkiewicz 1820
Andrzej Owczarek 1829 (zapisano w księdze par. Męka)
Kazimierz Matuszyński 1841
Stradzew:
Jan Nowicki 1837, 1839, 1841
Tymienice:
Piotr Nowicki 1841
Wojsławice:
Łukasz Nowicki 1809
Adam Kasperski 1810
Andrzej Pawłoski 1812, 1815
Andrzej Ruta 1836, 1838, 1841
Szczepan Szymczak 1837(owczarek)
Wojciech Ruta 1840
Zamłynie:
Józef Chywinski 1815
BURZENIN
Będków:
Jan Komoroski 1816
Jakub Labsztyk 1822
Franciszek Strozik 1828(owczarek), 1830 (owczarz)
Jakub Strozik 1828
Wojciech Struzik 1835, 1850
Burzenin:
Adam Kałuzinski 1815
Jan Goss? 1818
Mateusz Kapeciński 1819
Tomasz Bocian 1822
Łukasz Frantowicz?/Frankiewicz 1827, 1830
Grabówka:
Roch Grzesiak 1830
Jarocice:
Piotr Wojtalak/Wojtyniak 1817, 1819
Ligota:
Grzegorz Nowak 1815
Jan Jasiński 1826
Antoni Salamon 1830
Majaczewice:
Jan Jasiński 1816
Jakub Kapica 1820
Wawrzyniec Gruszczyński 1830
Tomasz Edler 1850
Nieczuj:
Maciej Skupień 1827
Prażmów:
Jakub Kędzierski 1817
Jakub Konieczny 1819
Michał Krześniak 1829
Grzegorz Dominiak 1835
Wojciech Błaszczyk 1850
Strzałki:
Błażej Jaworski 1821
Karol Owczarek 1829
Tyczyn:
Antoni Laskoski 1818 (owczarek)
Jan Orłoski 1819, 1821
Jan Jasiński 1828
Wielka Wieś:
Ignacy Szulc/Schultz 1821, 1822, 1826
Leonard Pogoda 1821
Wojciech Czarnecki 1827, 1828
Ignacy Piasecki 1850
Witów:
Bogusław Spałek 1818, 1821
Wojciech Nawrocki 1825
Leonard Pogoda 1828
Witów-Kopanina:
Paweł Kapica 1828, 1830
Wola Będkowska:
Jakub Kolasander 1816
Mateusz Kapica 1822
Józef Głowacki 1826
Antoni Wojciechowski 1829
Waszkowskie:
Krystian Ziemecki 1835
WIDAWA
Chrusty:
Ignacy Kielcz 1829
Józef Kowalczyk 1831
Michał Wlaźlak 1838
Stanisław Muszyński 1844
Dąbrowa:
Szymon Dawicki/Dawidzki 1809, 1811, 1816
Wawrzyniec Gorecki 1818, 1820
Józef Doner 1833
Jakub Majkowski 1834
Antoni Aleksandrowicz 1835
Jan Skrzypiński 1846(owczarek)
Karol Kalinowski/Kalinek 1852, 1854
Grabówie:
Stanisław Łuszkoski 1809
Grzegorz Kosiński 1831
Franciszek Jakubowski 1837
Balcer Gwiazdowski 1839
Szymon Majkowski 1843(owczarek)
Józef Werner/Werny 1844, 1846, 1849
Walenty Wojciechowski 1856, 1858
Kąty:
Jakub Majkowski 1831
Jan Klimberski 1839
Tomasz Dawicki 1850
Maciej Kuliberda 1852
Kurówek:
Karol Szafarski 1816
Marcin Lesiecki 1837
Ochle:
Maciej Sykla/Żychla 1809, 1812
Piotr Świątek 1845(owczarek)
Szymon Kruk 1852(zap. pod Kurówkiem), 1854
Andrzej Rozpendowski 1857
Podgórze:
Antoni Aleksandrowicz 1831, 1833
Piotr Odler 1847
Jan Rybczyński 1858
Rogóźno:
Błażej Matusiak/Matysiak 1810, 1812, 1816
Franciszek Wojciechowski 1823
Maciej Dawicki 1832
Grzegorz Głowacki 1833
Jan Ciechanowski 1853
Wojciech Gorecki 1859
Świerczów:
Piotr Kuźniak 1831
Józef Nawrocki 1840
Jan Szynski 1858
Wólka:
Franciszek Satarski? 1824
Marcin Boras 1831, 1834
Józef Wojciechowski 1838
Antoni Sel 1842
Jan Kuliberda 1850
Tomasz Dawicki 1853
Zawady:
Walenty Paliwoda 1810, 1811, 1818
Marcin Boras 1829(folw. Zawadzki)
Tomasz Beszka 1836
Jan Zelcer 1839
Marcin Borasiński 1841
Adam Gocałek 1846
Wojciech Brzozowski 1856
Zborów:
Wawrzyniec Orler 1836
Wojciech Rados 1848
Wojciech Adler 1852, 1854
Jan Radoś 1859
BRZEŹNIO
Barczew:
Wojciech Koźmiński 1830
Jakub Steflik 1839, 1841
Tomasz Mastalerz 1842(owczarek)
Wawrzyniec Białkoski 1843
Marcin Fater 1845
Jan Szady 1847
Mateusz Matusiak/Matuszaczyk 1851, 1855
Michał Koźmiński 1860, 1863, 1866
Brączynno:
Andrzej Zejner 1820
Brzeźnio:
Szymon Kolboski 1839
Szymon Koźbiak 1841
Józef Roykowski/Rajkowski 1845, 1853
Karol Pawlusiński 1850
Antoni Dawid 1855
Józef Janicki 1858, 1860
Dębołęka:
Ludwik Dawidowicz 1814
Paweł Respendowski 1824
Mikołaj Zatoń 1830
Antoni Łyczkoski 1839
Kazimierz Spikowski 1842
Michał Jurga 1846
Maciej Magnus 1849
Maciej Bagner 1852
Adam Pawłoski 1854
Lipno:
Mateusz Matusiak 1859
Jan Owczarek 1865, 1867
Lorek:
Krzysztof Kwiatkowski 1818, 1820
Jan Błeszyński 1825
Bogusław Trzeciak 1830, 1832
Jakub Stera 1834, 1837
Bartłomiej Fikus 1860, 1863
Nowa Wieś:
Bonawentura Stera 1817
Marcin Aleksandrowicz 1821
Marcin Grzegorczyk 1824
Marcin Grzelka 1827 (ten co wyżej?)
Andrzej Zeyner, Zagner, Zaydler/Zaygner/Zeiner 1829, 1831, 1833, 1836, 1839, 1843, 1846, 1851
Maciej Ośrodek 1851, 1854
Ostrów:
Jakub Borczak 1811
Jakub Strozik 1819
Jan Krupski 1819
Walenty Dawid 1823, 1825
Jakub Szymczak 1832
Antoni Majchrzak 1840
Jakub Sieradzki 1840
Sebastian Matusiak 1841, 1843
Krystian Niepkień/Nypcheń? 1845, 1848
Jakub Bartnicki 1849
Ignacy Cichalski 1849
Tomasz Arler 1853
Michał Adler 1860 (owczarek)
Marcin Janicki 1863
Tomasz Walencki 1865
Przedgórcze:
Józef Styra/Stera 1809, 1811
Andrzej Zayner 1824
Maciej Stera 1827, 1829, 1832, 1833, 1838
Izydor Strozik 1842
Edward Palusiński 1845
Paweł Rajkowski 1849
Kazimierz Maj 1857
Andrzej Zorga 1863, 1864, 1866, 1867
Józef Greber 1864
Pustelnik:
Maciej Stera 1847
Walenty Dróżdż 1850
Antoni Frankowicz 1850, 1853
Antoni Woźniak 1863
Pyszków:
Marcin Libieczewski? 1808
Kacper Stera 1813
Mateusz Krzanowski/Chrzanowski 1828, 1830, 1832
Tadeusz Witkoski 1839
Maciej Kopytnik 1843
Izydor Strozik 1844
Franciszek Bocion 1845
Izydor Jamroziak 1846
Rembów:
Daniel Skoczny 1852, 1854
Ruszków:
Piotr Wojciechoski 1832
Franciszek Cychner? 1835
Sebastian Marczak 1836
Wojciech Gradus 1838
Jan Plewa 1842
Grzegorz Kosieński 1845
Grzegorz Siekierski 1848
Szymon Słaby 1850
Jan Szadziak 1851, 1854
Antoni Frankowicz 1856, 1858, 1863, 1866
Rybnik:
Walenty Aleksandrowicz 1820
Karol Nowak 1826
Karol Chojnacki 1827
Sebastian Matusiak 1833, 1838
Tadeusz Witkowski 1841
Starepole kolonia:
Adam Bartnicki 1862
Sudajew:
Marcin Grzelczak 1820
Balcer Gwiazdowski 1824
Mikołaj Majchroski/Majchrzak 1834, 1836
Maciej Stera 1843
Edward Palusieński 1847
Jakub Bartnicki 1852, 1854
Walenty Janicki 1862
Zapole:
Bonawentura Styra 1811
Marcin Aleksandrowicz 1817
Franciszek Skoczny 1820, 1823, 1825, 1831, 1833, 1835, 1838
Paweł Majchrzak 1843
Antoni Majchrzak 1843
Adam Bartnicki 1856, 1859
WOJKÓW
Borek:
Mateusz Pospiecha 1837
Daniel Retych 1842
Checwoda:
Wawrzyniec Chmielewski 1827
Filip Sobaciński 1847
Grabostaw:
Józef Szwedzki 1842
Grzymaczew:
Kazimierz Wojtasiok 1826
Bogumił Zaywart 1828
Wojciech Marczynski 1829
Jan Kurzawa 1834, 1839
Józef Pinkowski/Piniszewski 1840, 1844
Józef Wrzesiński 1843
Filip Pietryniak 1845
Michał Marciniak 1849
Mikołaj Marciniak 1851
Antoni Jezierski 1852
Franciszek Jeziorski 1857
Teofil Adamczewski 1865
Józef Figiński 1868
Jasionna:
Antoni Marciniak 1829
Wojciech Ogrodowczyk 1830
Tomasz Figiński 1833
Marcin Bozacki 1837
Marcin Szewczyk 1854
Błażej Suliga 1867
Józef Pawłowski 1871
Piegonisko:
Tomasz Figiński 1830, 1835
Tomasz Mikołajowski 1840
Wojciech Wiśniewski 1848
Rożenno:
Franciszek Rogalski 1853, 1856
Franciszek Marciniak 1838
Stanisław Przyłęcki 1862, 1864
Niedoń:
Walenty Rudnicki 1835
Kazimierz Grabiński 1849
Jan Dawid 1866
Stok:
Filip Jekiel 1829
Izydor Makuszczenski 1830
Józef Nawrocki 1832
Ignacy Lazarek 1838
Tomasz Figiński 1840, 1842
Roch Jaworski 1845
Wawrzyniec Ranisz 1852
Kazimierz Szymański 1855
Łukasz Grzegorczyk 1860
Kazimierz Cichecki 1864, 1866, 1871
Włocin:
Jan Pasztykiewicz 1825
Franciszek Pacęnski 1827
Franciszek Paska 1830
Bogumił Engler 1832
Maciej Łyczka 1833
Kazimierz Szymański 1837
Antoni Lis 1837
Józef Kapica 1841
Jan Formaniak 1841
Jan Fienerow 1841
Wawrzyniec Legnerowski? 1847
Antoni Jeziorski 1849
Kazimierz Szymański 1851
Franciszek Rogalski 1867
Wrząca:
Franciszek Sobczak 1832
Karol Wieczorek 1835
Chryzostom Dawid 1836
Jan Wajs 1848
Aleksander Pawłowski 1845, 1848, 1850, 1853
Mikołaj Matuszak 1852(owczarek)
Antoni Wawrzyniak 1855
Franciszek Palusiński 1857
Jan Nepomucen Wierzbicki 1861
Franciszek Marczak 1862, 1864
Stanisław Przyłęcki 1867
Franciszek Rogalski 1871
Brąszewice:
Franciszek Głębiak 1829(owczarek)
Krystian Keller 1835
Tomasz Spałka 1841
Jan Ludwiczak 1845
Wiercinia:
Karol Chojnacki 1829
Wiśniewizna:
Antoni Marciniak 1826
Wcisłe:
Maciej Łyczka 1837
Jakub Perażiński 1846
Wojków:
Ludwik Stefański 1831
Zimna Woda:
Paweł Pawłowski 1846
CHOJNE
Bobrowniki:
Benedykt Sławiński 1834
Chojne:
Kacper Mianowski 1811 (2gi rok za kontraktem)
Mateusz Krawczyk 1816 (1szy rok), 1818 (3ci rok za kontraktem)
Roch Jarzęcki 1822 (3ci rok), 1824 (4 rok za kontraktem), 1827
Błażej Maras 1832
Wawrzyniec Gruszczyński 1834, 1836
Andrzej Frankowski 1842, 1845
Ludwik Krystek 1852, 1854
Kazimierz Bocian 1856
Grzegorz Szymański 1859
Tomasz Warzych 1860
Szczepan Michalak 1863
Stoczki:
Florian Gołąbek 1817
Mikołaj Majchrzak 1819 (3ci rok)
Stanisław Frączczak 1828
Ignacy Gąsior 1830 (owczarek)
Kacper Wilkowski/Witkowski 1832, 1834, 1838
Marcin Przybylski 1839, 1842
Marcin Maciejewski 1843
Szymon Frankowski 1845
Wojciech Szoleski 1846
Grzegorz Szymański 1855
Józef Ważycha 1862, 1863
KAMIONACZ
Grądy:
Józef Otrębski 1830
Kamionacz:
Bartłomiej Trzydniak 1810
Andrzej Pawłoski 1824
Krystian Ekert? 1833
Wawrzyniec Paśkiewicz? 1844
Wojciech Kowalski 1851
Jan Szulz 1854
Włyń:
Maciej Nowicki 1824
Łukasz Tomecki 1825
Jan Piękny 1828
Franciszek Gliński 1833
Michał Krześniak 1835
Michał Marciniak 1840
Stanisław Szewczyk 1844
Jakub Perliński 1849
Adam Pawłowski 1856, 1858
Jan Sołtysiak 1866
ROSSOSZYCA
Boczki:
Bartłomiej Jagoda 1809
Łukasz Tomecki 1827
Bogusław Pietroski 1831
Paweł Sielwirski/Besiekierski/Siekierski 1840, 1843, 1849
Idzi Wojciechowski 1858
Gozdy:
Stanisław Szewczyk 1847
Miedźno:
Tomasz Lewandowski 1825
Tadeusz Paszkiewicz 1828
Józef Kraszewski 1840, 1841
Łukasz Paszkiewicz 1842
Wojciech Paszkiewicz 1846, 1847, 1849
Rossoszyca:
Andrzej Wojciechowski 1822, 1824, 1826, 1828
Andrzej Parzkiewicz 1841
Jakub Perliński 1844
Józef Florczak 1852
Szymon Słaby 1852
Rożdżały:
Michał Przybylski 1823
Adam Doboń 1826, 1828
Łukasz Paszkiewicz 1839
Wawrzyniec Paszkiewicz 1842
Andrzej Ruta 1845, 1848
Stanisław Szewczyk 1850, 1853
SIERADZ
Bogumiłów:
Maciej Sławiński 1835
Franciszek Marciniak 1840
Franciszek Wolny 1847
Jan Libner 1850
Jakub Jankowski 1853, 1856
Franciszek Chochman 1863
Dąbrówka:
Jakub Smolarkiewicz 1838
Paweł Kołat 1842
Grzegorz Zaton 1853
Tomasz Szaflik 1865
Karol Kalinka 1865
Jeziory:
Paweł Lagner/Leyzer? 1838, 1840
Wojciech Borowski 1862, 1864
Wojciech Barański 1866
Kłocko:
Paweł Formanczyk 1836
Jan Szymański 1841
Jan Gorecki 1843
Tomasz Pawłowski 1844
Józef Pawłowski 1845
Grzegorz Zoton/Zaton 1847, 1849, 1850
Wincenty Krysak 1865
Wincenty Boroński 1866
Mantyki:
Wojciech Chlebowski 1834
Jan Górecki 1836, 1837, 1841
Szczepan Burdelak/Burdelcik? 1846, 1848, 1850
Monice:
Paweł Landker? 1841
Rakowice:
Antoni Urbański 1841, 1844, 1847, 1850, 1851
Piotr Wojewoda 1861
Ignacy Wojciechowski 1864
Wiechucice:
Bogusław Gura 1835
Zalesie:
Andrzej Serafin 1845
Józef Wojciechowski 1849
STROŃSKO
Gawory folwark:
Wojciech Florczak 1809
Pstrokonie:
Majcher Owczarek 1809
Mikołaj Wrzesiński 1825
Ptaszkowice:
Józef Kapica 1809
Świerzyny:
Paweł Lipiński 1808, 1809
Maciej Krawczyk 1825
Zapolice:
Wojciech Mielcarek 1808
ZDUŃSKA WOLA
Zduńska Wola:
Józef Wróblewski 1810
GODYNICE
Grójec Mały:
Karol Nowak 1828
Mateusz Kapica 1835
Starce:
Piotr Chmiełowski 1829
Karol Dawid 1829
CHARŁUPIA WIELKA
Charłupia Wielka:
Karol Dawid 1813, 1814, 1817
Benedykt Stywski? 1818
Jakub Balwiński 1820
Józef Rospędowski 1830
Wincenty Zeyner 1835, 1837, 1840
Antoni Jarzęcki 1849
Antoni Jastrzębski 1851
Gęsówka:
Edward Palusiński 1854
Grzegorz Zaton 1862
Izabela:
Józef Gęs 1852, 1855
Józefów:
Franciszek Tomaszewski 1810
Jan Rabiszewski 1835
Aleksander Pawłoski 1839, 1841, 1843
Józef Gęsczyk/Gęs 1844, 1847
Józef Rajkoski 1848, 1850
Piotr Chmieleski 1857
Rowy:
Karol Zenner 1817
Roch Wrzesiak 1828
Andrzej Pawłoski 1831
Wincenty Zenner 1831
Grzegorz Dominiak 1837
Szczepan Sasiak 1838
Filip Strózik 1838
Grzegorz Dominiak 1839
Szczepan Sasiak 1839
Tworkowizna:
Karol Zenner 1809(Rowy)
Józef Kraszeski 1834, 1836
Walenty Dawid 1835
Szczepan Stasiak/Sasiak 1842, 1843, 1845, 1848, 1849, 1850
Ignacy Cichecki/Cichocki 1857, 1860, 1861
Wygoda:
Franciszek Wojciechoski 1850
Złotowizna:
Tomasz Walencki 1847
Franciszek Mrowiński 1851, 1853
Józef Gęs 1861, 1863
TUBĄDZIN
Inczew:
Walenty Oczkowski 1866
Orzeżyn:
Franciszek Kozłowski 1866(owczarek)
Tomasz Trzciński 1866(owczarek)
WĄGŁCZEW
Brudzew:
Stanisław Siemiński 1861
Łubna Jakusy:
Józef Rejewski? 1860
Tomasz Gołembowski 1861
Sudoły:
Walenty Mikołajewski 1861
Wągłczew:
Wojciech Strozik? 1861