KLICZKÓW MAŁY
Bukowiec:
Filip Kowalowski 1827
Stanisław Olszewski 1834
Adam Szałapski 1836
Kliczków Mały:
Franciszek Zieleński 1821
Józef Nowacki 1830
Kliczków Wielki:
Franciszek Zieliński 1824, 1826
Wincenty Prusinowski 1851, 1853, 1854
Chajew:
Dawid Jakubowicz 1821 (starozakonny)
ZŁOCZEW
Złoczewska Wieś:
Maciej Jagielski 1812
Sebastian Nowakowski 1829
MĘKA
Męcka Wola:
Wawrzyniec Marciniak 1817, 1821(także piwowar w 1821)
Paweł Świerczyński 1822
Józef Marcinkowski 1823
Wawrzyniec Marcinkowski 1824
Tomasz Śnieżyński 1851, 1853
Walenty Tworkowski 1857
Józef Graczykowski 1860
Ignacy Kurkowski 1862, 1865
Męka:
Tomasz Śnieżyński 1856
Woźniki:
Kazimierz Markiewicz 1814
Abraam Lewkowicz 1817-1820
Wojciech Pawlicki 1825
Wawrzyniec Marcinkowski 1827, 1830, 1833, 1836, 1839
Adam Marcinkowski 1841
Wojciech Kowalski 1844, 1846
Łukasz Jasiński 1863
Podłężyce:
Franciszek Stryczkowski 1816
Abraam Jan Wołkowicz 1820
Wawrzyniec Ostrowski 1824
Józef Kurczewski 1835
Ignacy Małuszewski 1841
Wawrzyniec Pawłoski 1843
Męka:
Franciszek Stryczkowski 1814
Walenty Dawidowicz 1816
Tomasz Pawlicki 1817
Józef Pawlicki 1826
Antoni Pychowski 1833
Jan Kuberski 1838, 1842
BURZENIN
Burzenin:
Judke Jakubowicz 1820
Grabówka:
Franciszek Michalski 1821
Jan Wróblewski 1830
Prażmów:
Piotr Korytkowski 1828
Tyczyn:
Tomasz Klekociński 1820
Wólka (Wola Będkowska):
Wolf Jachymowicz 1820
Maciej Kosakowicz 1820
Majaczewice:
Karol Stryczkowski 1835
Sebastian Strzelecki 1850
Wielka Wieś:
Wolf Ickiewicz 1818
Wolf Jachymowicz 1821
KORCZEW
Janiszewice:
Stanisław Sobczyński 1835
Paweł Świerczeński 1839
Rębieskie:
Tomasz Gawlicki 1818
Wojsławice:
Franciszek Marianowski 1810
Wincenty Zieleński 1820
Józef Frankus 1835, 1838
WOJKÓW
Brąszewice:
Stanisław Kępski/Kępiński 1832, 1834, 1836, 1837, 1842
Jasionna:
Szymon Klekociak 1808
Wojciech Kowalski 1832
Józef Procelewski 1842
Teofil Słomowicz 1847
Mikołaj Poliński 1854
Tomasz Śnieżyński 1862
Antoni Jaworski 1863
Rożenno:
Franciszek Gołębowski 1834, 1837, 1840
Wojciech Budziński 1843
Walenty Smolarkiewicz 1849
Stok:
Jan Ertman 1829
Wiercinia:
Barłomiej Machowicz 1835
Włocin:
Jan Ertman/Erdman 1831, 1834
Bartłomiej Machowski 1837
Walenty Smolarkiewicz 1848
Franciszek Gerlach 1864
Wrząca:
Dawid Salamończyk 1820
Dominik Piasecki 1823, 1826
Mikołaj Pągowski 1830
Kazimierz Strzelecki 1832, 1834
Jan Erdman 1837
Józef Buchart 1843
Wawrzyniec Pawłowski 1844, 1846
Teofil Walkowski 1852, 1855
Mikołaj Poliński 1856, 1859
Ignacy Ciszewski 1863
BRZEŹNIO
Barczew:
Tomasz Kudliński 1814
Abram Groman 1818
Jakub Lejzerowicz 1820
Łukasz Trciński 1826
Wawrzyniec Ostrowski 1829
Józef Tomaszewski 1840
Henryk Klauze 1845(zap. w par. Dąbrowa Wielka)
Antoni Buchwalt 1851
Ferdynand Schrejher/Szrajber 1862, 1863
Brzeźnio:
Józef Nowicki 1816, 1818, 1820
Karol Lisiecki 1818
Jan Dobrzyński 1826
Jakub Michalski 1830, 1832, 1834, 1836
Wojciech Boleński 1845
Ernest Hinke 1853
Ludwik Skupiński 1856, 1859, 1864
Antoni Buchwald 1856
Nowa Wieś:
Józef Buchart 1845
Tomasz Snieżyński 1857
Karol Balicki 1859
Antoni Konstanty Stypułkowski/Sypułkowski 1862, 1864
Ostrów:
Józef Uznański 1812
Dominik Piasecki 1819, 1821
Bogumił Brąś 1822
Jan Burzynski 1828
Karol Kasprowicz 1835
Paweł Kurowski 1844
Szymon Pychowski 1851
Kazimierz Nowacki 1858
Pyszków:
Michał Indrzejewski 1819
Adolf Berdel 1842
Tomasz Kowalski 1859
Stanisław Strzyżkowski 1865
Stanisławów:
Maciej Piłat 1812
Dębołęka:
Karol Tobolski/Toboła 1824, 1825
Krystian Maliszewski 1842
Cyprian Maliszewski 1845
Lipno:
Józef Królikowski 1808
Ruszków:
Antoni Donhoft 1843
WIDAWA
Ochle:
Jakub Moskowicz 1811
Wincenty Skrzypiński 1840
Tomasz Bednarski 1858
Podgórze:
Józef Maskowicz 1819
Seul? Działoski 1820
Paweł Tarnowski 1838
Ludwik Holndorf 1839
Zborów:
Jan Nepomucen Szulcz 1832, 1833, 1835
Marcin Kowalski 1855
Franciszek Gołembowski 1857
Rogóźno:
Józef Skrzypiński 1835
Bartłomiej Machowski 1843, 1845
Zborów:
Abraam Moskowicz 1819
Antoni Magowski 1841
Karol Marianowski/Mariański 1842, 1844
CHOJNE
Chojne:
Berek Malerowicz 1811 (1szy rok) (browar pański)
Jakub Józefowicz 1813 (1szy rok)
Jakub Skrzypiński 1819 (3ci rok, jednocześnie mielcarz, w browarze)
Tomasz Jankowski 1822 (1szy rok, jednocześnie mielcarz), 1825 (3ci rok, jednocześnie mielcarz) , 1828
Jan Irzykowski 1830 (mielcarz i gorzelany w browarze Chojne), 1833(Chojne Browar)
Szymon Pychnuski?/Pychowszki 1837, 1839
Adam Marcinkowski 1844
Konstanty Trzebski 1853
Tomasz Baranowski 1853
Jan Matuszewski 1858
Stanisław Matuszewski 1860
Walenty Kosiński 1865
DĄBROWA WIELKA
Dąbrowa Wielka:
Paweł Nowicki 1812
Józef Janicki 1844
Kuśnie:
Jan Koralewski 1842
GODYNICE
Grójec Mały:
Jan Świętey? 1816
Filip Kowalczyk/Kowalewski 1829, 1833, 1836
Grzegorz Czekalski 1832
Starce:
Franciszek Kubacki 1830
Szczepan Kowalewski 1840
ROSSOSZYCA
Boczki:
Lewek Abramowicz 1823
Marceli Murawski 1837
Antoni Kopydłowski 1851
Rossoszyca:
Jakub Godziszeski 1824
Antoni Kopydłowski 1854
KAMIONACZ
Grądy:
Maciej Stryczkowski 1837
Wojciech Budzyński/Budziński 1839, 1841
Józef Kujawski 1865
Kamionacz:
Józef Gołaszewski 1822
Tomasz Skrzypiński 1831
Maciej Adamski 1837
Wawrzyniec Wosiński 1841
Sucha:
Jakub Lewek 1822
Wawrzyniec Wosiński 1838
Włyń:
Jan Jasiński 1831
Szymon Pychowski 1831
Tomasz Graczykowski 1843
Mikołaj Poliński 1843, 1845
Ludwik Nowiński 1847
Cyprian Maliszewski 1848
Mikołaj Paliński 1862
SIERADZ
Bogumiłów:
Franciszek Karwański 1844
Sebastian Strzelecki 1847, 1848
Ernest Hinkowski/Flinkowski? 1849, 1851
Józef Sowiński 1852
Mikołaj Zagrodzki 1864
Dąbrówka:
Jan Dobrzyński 1838
Kłocko:
Józef Tomaszewski 1838
Kacper Stawicki 1840
Franciszek Karwański 1841
Jan Matuszewski 1854
Zalesie:
Wincenty Witkowski 1841
CHARŁUPIA WIELKA
Charłupia Wielka:
Salomon Ossowski 1811
Franciszek Garczyński 1828
Kacper Graboski 1830, 1831
Józef Rogalski 1838
Paweł Nowakoski 1839
Jakub Lewandoski 1841, 1842, 1844, 1849
Walenty Smolarkiewicz 1845
Antoni Borowski 1864, 1865, 1867
Drzązna:
Paweł Rosik 1814
Rowy:
Tomasz Badowski 1830
STROŃSKO
Pstrokonie:
Abraam Jakubowicz 1809
WĄGŁCZEW
Wągłczew:
Karol Dulikowski 1861